A101’DE BÜYÜK SKANDAL

A101 markette büyük skandal herkesin evinde var sakın almayın

A101 Markette Büyük Skandal Herkesin Evinde Var

A101 müşterileri skandalları yayınladı! a101 bunu alışkanlık yaptı
Zincir market A101 de şikayetleri ile müşterilerin gündeminden düşmüyor. A101 markette yaşanan durumlar mide bulandırırken ürün kasa fiyatı uyuşmazlığı da tepki görüyor. İşte A101 şikayetleri..

A101 markette müşteri tarafında yaşanan olumsuzluklara neredeyse her gün yenileri eklendi. Zincir market A101 şikayetleri arasında en çok bozuk ürün, SKT’sı geçmiş ürün, para iadesi vb. sorunları yer alıyor.

a101 market şikayetleri bitmiyor
A101 ürünleri tarafında yaşanan sıkıntılı durumlar müşteriler tarafından ‘sağlığımızla oynanıyor’ şeklinde değerlendiriliyor. Zincir market A101 yetkililerinin denetim noktasında zaafiyetine dikkat çekilen şikayetlerde ürün etiket fiyatı ile kasa fiyatının uyuşmaması da yer alıyor.

A101 tatlısı şikayeti: Her seferinde bozuk geliyor
Bitlis’in Mutki ilçesindeki A101 şubesinden tatlı alan Hasan isimli bir müşteri aldığı profiterol tatlının ekşimiş olduğunu yazdı. A101 müşterisi, “Her seferinde tekrar olmaz diye ümit ediyoruz fakat son kullanma tarihine 5 gün 1 hafta olmasına rağmen her seferinde bozuk tatlılar bu şubeye geliyor.” dedi.

A101 markette fiyat uyuşmazlığı: Bunu alışkanlık haline getirdi
Yine bir diğer Recep isimli A101 müşterisi de ‘raf fiyatı-kasa fiyatı’ uyumsuzluğuna tepki gösterdi. Müşteri, “02.05.2023 günü A101 alkop Esenyurt mağaza kodu. G637. Almış olduğum ürünleri kasadan geçirdikten sonra, fişi kontrol ettiğimde 7 kalem üründen 3 tanesinin raf etiketi ile fişteki fiyatın farklı olduğunu gördüm. Market yetkilisine durumu ilettim, birbirlerine “etiket göndermediler mi, ürün indirim mi oldu” gibi kendi aralarında konuşma geçti. Sonuçta fark olan 5 TL’yi şahsıma iade ettiler. (Lavaş ekmeğini de sonradan fark ettim ama marketten ayrılmıştım tekrar dönemedim. O da etiket fiyatı 13.45 TL. Fiş te 16.45 TL. Geçmiş.) Bu ilk değil, Kuzey çevreyolu Avrupa Yakası oksijen tesisinde bulunan A101 mağazasında da aynı durumla karşılaştım, sonradan fark ettiğim için geri dönüş yapamadım. Sonuç olarak, vatandaşların dikkat etmelerini, ürünlerin raf etiketi ile fişi karşılaştırmalarını tavsiye ederim. A101 bunu alışkanlık haline getirdi.” diyerek tepkisini dillendirdi.