Buda olursa Türkiye biter artık!

Kimsenin bilmediği bilgiye ulaşmak şüphesiz tüm insanların ilgisini çeker. Peki I Pet Goat II kehanetleri ne? Detaylar galerimizde.

Hiç şüphesiz ki komplo teorileri, en dikkat çekici ve en çok merak edilen konulardan biridir. Özellikle son yıllarda ortaya çıkan ve hemen hemen bütün internet kullanıcıları tarafından araştıran İlluminati, bu teorilerin başında gelmektedir. Konuyla alakalı paylaşılan bir animasyon filmi de oldukça dikkat çekmişti. Yapımı yaklaşık olarak 6 yıl süren ve 25 Eyl 2013 yılında YouTube üzerinden yayınlanan ”I pet Goat II” isimli video, içerisinde ilginç şifreler barındırıyor. Video yayınlandıktan sonra birçok komplo teorisi ortaya çıkmıştı. Bazı kişilerin kurmaca ve dikkat çekmek için yapıldığını ileri sürdüğü videonun en dikkat çeken kehaneti ise Notre Dame Katedrali’nde çıkan yangındı.

Kehanetler neler?

2013 yılında yayınlanan videoda 15 Nisan 2019’da çıkan yangın yer almıştı. Bunun yanı sıra dünyanın en büyük komplo teorilerinden biri olan ve gerçekliği hala tartışılan İlluminati‘nin gerçeklerini gözler önüne serdiği de yine animasyon hakkında düşünülen bir konu. Animasyon filmi, tel örgülü yerde tutulan bir keçinin ekranda görülmesi ile başlıyor. İlginç olan ise keçinin alnından bir barkod bulunması ve barkoddaki numaraların 666 olmadı. Bu rakamın şeytanı temsil ettiği bilinmektedir. Arkada ise ikiz kulelerin yıkılışı gözükmektedir. Film boyunca ise birçok şifreli sahne yer alıyor.

İşte o animasyon filmi ve kehanetleri…

Animasyon filmi, başında ”666” rakamı olan ve şeytanı temsil eden bir keçi ile başlıyor. Arka da ise 11 Eylül’de yıkılan İkiz Kuleler yer alıyor.

Bush’un yer aldığı bir sınıf ve arkada aydınlanmayı temsil eden tablo yer alıyor.

Diğer yandan ekranda Saddam Hüseyin beliriyor ve gökyüzünde de ters dönen kanlı hilal bulunuyor. Bu da İslam’ın nasıl kullanıldığını temsil ediyor.

Bir yandan da bir havuza petrol aktığını görüyoruz. Bir önceki sahneden dolayı bunun Orta Doğu’dan gelen petroller olduğu tahmin ediliyor.

New York’taki Özgürlük Heykeli kadraja giriyor ve heykelin altında Yahudilerin kullandığı yıldız beliriyor. Bu aslında Amerika’nın özgürlüğünün Yahudilerin elinde olduğunu gösteriyor.

Animasyon filmi boyunca alnında tek göz işareti olan bir adam yolculukta olarak gösteriliyor. Bu kişinin Hz. İsa’nın tasvirinde olduğu gözüküyor. Ancak vücudundaki sembollerden bu kişinin sahte Mesih olduğu tahmin ediliyor.

Başka bir sahnede ise bir caminin bombalandığı yer alıyor.

Bu sahnede ise Müslüman bir annenin çocuğu için ağıt yaktığı görülüyor. Annenin elinde ise kimyasal bir madde var. Bu durumun ise Suriye’yi temsil ettiği gözleniyor.