ÇOK ŞAŞIRACAKSINIZ

Ayıp Ayıp Yap Ama Söyleme Her Gece Yatmadan Eşimle.

Kuru Ekmeğe Muhtaç” Olan Güzel Türkücü Songül Karlı’nın İbretlik Sonu Güzelliği ve sesiyle Türkiye’nin en sevilen kadın türkücülerinden birisi olan Songül Karlı son görüntüsüyle üzdü.

Geçtiğimiz günlerde eski eşi tarafından hem psikolojik hem de fiziksel şiddet gördüğünü belirten Songül Karlı, “Çocuğumla bir ekmeğe muhtaç kaldım” şeklindeki açıklamasıyla gündem olmuştu..

Eski kocası tarafından dolandırılan ve zor günler yaşamış Songül Karlı sosyal medya hesabından az önce yaptığı paylaşımla görenleri şaşkına çevirdi.Eski kocası tarafından dolandırılan ve zor günler yaşamış Songül Karlı kendisini spora verdi. O anlara dair fotoğraf ve videoları sosyal medya hesabından paylaşan Karlı, adından söz ettirmeyi başardı.

15 Eylül 1973 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Songül Karlı sekiz yıldır eş güdümlü varolduğu imam nikahlı eşi Ergün Topaloğlu’ndan 2002 yılında ayrıldı. Daha sonra evlendiği Baykal Gümüş’ten bir çocuğu olan sanatçı, 2008 yılında ondan da boşandı. 2012 yılında sunuculuğunu yaptığı evlendirme programı ‘Su Gibi’ ekranlarında Metin Yüncü ile canlı yayında evlendi.1991 yılında ilk albümü ‘Derman Sendedir’ ile müzik piyasasına girdi. Bu albümüyle türküseverlerin gönlüne taht kurdu. Bugüne kadar 10 müzik albümü belirleme edilen ve 2 toplama albümde yer alan sanatçı; 1997 ve 1998 yıllarında iki defa Kral TV Video Müzik Ödülleri THM En İyi Kadın Sanatçı Ödülünün sahibi oldu. 2004’te son albumü Kaç Bahar’ı çıkardıktan sonra müzik yaşamına ara veren Songül Karlı, 1990’lı yıllarda başladığı tv kariyerinde, Paşa Baba Konağı, Reyting Hamdi gibi dizilerde oyunculuk deneyimi de kazandı.