ERDOĞAN MÜJDEYİ DUYURDU

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan 15 Ağustos Müjdesi..Ayrıntılar Haberin Detayındadır..

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan 15 Ağustos müjdesi! Tarih vererek güzel haberi duyurdu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan müjdeli haber geldi. 15 Ağustos tarihini öğren Cumhurbaşkanı Erdoğan güzel haberi duyurdu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan milyonlarca vatandaşa güzel haberler var. 15 Ağustos tarihini işaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, o tarihe kadar her şeyin tamamlanacağı müjdesini verdi. Milyonlara bizleri haberi duyan Cumhurbaşkanı Erdoğan tek tek detayları da açıkladı. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan son dakika açıklamaları…

Kahramanmaraş merkezli olmak üzere 6 Şubat tarihli meydana gelen deprem nedeniyle 11 il felaketi yaşamıştı. Depremden etkilenen illerde çok sayıda can kaybı olunurken aynı zamanda vatandaşlar Evlerini de kaybetti. Deprem bölgesinde yaraların sarılması için çalışmalar Son sürat devam ediyor. Deprem bölgesinde yaşayan vatandaşlar için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan da güzel haberler geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan 15 Ağustos tarihini işaret etti.

1 MİLYON PROJE HAYATA GEÇİRİLDİ: CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN KENTSEL DÖNÜŞÜM AÇIKLAMASI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraş’taki kentsel dönüşüm toplu temel atma törenine katılarak canlı yayınla eşlik etti. Türkiye genelinde 11 şehirde devam eden projelerin yanı sıra Kahramanmaraş’ın kentsel dönüşüm çalışmalarına dikkat çeken Cumhurbaşkanı Erdoğan, “TOKİ 6 Şubat’tan alnının akıyla çıktı” ifadesiyle bugüne dek 1 milyon 200 bin projenin hayata geçirildiğini duyurdu.