görmediği kızı

Usta oyuncu bir savaş sahneleri ve dövüş sahneleri ile hafızalara kazınmıştı. Özel hayat hakkında pek bilinmeyen ünlü sanatçının uzun sahne kızı görünmek ortaya çıktı. Ünlü oyuncu Cünet Arkın, mesleğine devam etmek için kariyerine oyunculukla bir sezon damgasını vurdu. Usta oyuncu hakkında bilinmeyen bir gerçek daha ortaya çıkar. Detaylar haberimizin devamında. Usta oyuncunun hiç bilinmeyen kızı Türk sinemasına adı altınla yazılıan, atı ve kılıcıyla bir damga vuran oyuncu Cüneyt Arkın, özel hayatıyla pek konuşulmaktan hoşlanmıyordu. Herkes, Cüneyt Arkın’ın Murat ve Kaan adındaki oğulları olduğunu biliyordu. Ancak usta oyuncunun bir de kızı varmış. Ünlü oyuncunun yıllardır sadece Murat ve Kaan adında iki oğlu olduğu biliniyor. Murat Arkın’da babası gibi oyunculuk yapmaktadır. Fakat Arkın’ın birde hiç bilmediğimiz bir kızı olduğu ortaya çıktı. İşte Cüneyt Arkın’ın yıllardır görmediği kızı Filiz… Sinema ve dizilerden tanıdığımız usta oyuncunun özel hayatı ile ilgili bir gerçek ortaya çıktı.

Meğer 2 oğlundan önce dünyaya gelen bir kızı varmış Yıllar Sonra Ortaya Çıkan Mektupla Yine Gündem Olan Cüneyt Arkın’ın Senelerdir Görüşmediği Kızı ve Torunu Yeşilçam’ın ve Türk sinemasının efsane oyuncularından biri olan Cüneyt Arkın, son dönemde magazin dünyasını takip etmeyenlerin pek haberdar olmadığı kızı ve torunuyla gündemde. Cüneyt Arkın’ın 1966 doğumlu olan kızı, uzun yıllar boyunca babasıyla hiç görüşmemiş ve annesiyle birlikte yaşamını sürdürmüş. Artık kendisi de bir çocuk sahibi olan Filiz Canlı’nın babasıyla tanışmak istemesi son yılların flaş gelişmelerinden biriydi. İşte Cüneyt Arkın’ın yıllardır görüşmediği kızı ve torunu… Türk sinemasının yaşayan efsanelerinden biri olan Cüneyt Arkın, ilk evliliğini 1964 yılında kendisinin eski meslektaşı olan doktor Güler Mocan ile yapmıştı. Evliliklerinden 2 yıl sonra, 1966 yılında dünyaya gelen çocuklarına Filiz ismini verdiler. Bugün 54 yaşında, evli ve çocuk sahibi olan kızı Filiz Canlı’yla Cüneyt Arkın uzun yıllar boyunca hiç görüşmemişti. Cüneyt Arkın, 1966 yılında kızı Filiz Canlı’nın dünyaya gelmesinden yalnızca iki yıl sonra, 1968 senesinde eşi Güler Mocan ile ayrılmaya karar verdi.

Hemen ardından 1 yıl sonra yeni bir evlilik gerçekleştiren efsane oyuncu, yeni eşinden iki çocuk sahibi daha oldu. Ancak Cüneyt Arkın’ın boşanmayla biten ilk evliliğinin ardından bu evlilikten doğan çocuğuyla olan ilişkisi de tamamen sona erdi. Uzun yıllar boyunca birbiriyle görüşmeyen baba ve kız, 50 yıldan uzun bir süredir ayrıydı. Cüneyt Arkın’ın kızı Filiz Canlı’nın geçtiğimiz yıllarda babasıyla görüşmek istemesi gündeme bomba gibi düşmüştü. Fakat Filiz Canlı, bugüne kadar eksikliğini hissetmediğini bundan sonra da hissetmeyeceğini söylüyordu. Hemen ardından 1 yıl sonra yeni bir evlilik gerçekleştiren efsane oyuncu, yeni eşinden iki çocuk sahibi daha oldu. Ancak Cüneyt Arkın’ın boşanmayla biten ilk evliliğinin ardından bu evlilikten doğan çocuğuyla olan ilişkisi de tamamen sona erdi. Uzun yıllar boyunca birbiriyle görüşmeyen baba ve kız, 50 yıldan uzun bir süredir ayrıydı. Cüneyt Arkın’ın kızı Filiz Canlı’nın geçtiğimiz yıllarda babasıyla görüşmek istemesi gündeme bomba gibi düşmüştü. Fakat Filiz Canlı, bugüne kadar eksikliğini hissetmediğini bundan sonra da hissetmeyeceğini söylüyordu. Bu mektubunda annesinin Filiz’i kendisine göstermediğinden bahseden ünlü oyuncu, iki aydır görmemesine rağmen bin yıllık bir özlem içerisinde olduğunu vurguluyordu.