b’akın kim çıktı..

Show TV’de yayınlanan Güldür Güldür eğlence programı ile üne kavuşan Ecem Erkek, Naime karakteri ile birçok kişinin sevdiği isimlerden biri. 31 yaşındaki başarılı oyuncu son olarak Yılmaz Erdoğan ile rol aldığı ‘Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü?’ filmi ile de oyunculuğunun komediden ibaret olmadığını herkese göstermiş oldu. Güldür Güldür Show’da Naime karakterine hayat veren Ecem Erkek’in eski eşini duyanlar ise çok şaşırdı.

Meğer beraber büyümüşler! 1989 yılında Ankara’da dünyaya gelen Ecem Erkek, 2018 yılında Güldür Güldür Show ile birçok insanın sevdiği bir isim haline geldi. Güldür Güldür Show’da hayat verdiği Naime karakteri ile izleyenlere eğlenceli anlar yaşatan Ecem Erkek, son olarak 2021 yılında projeden ayrıldığını açıkladı. Güldür Güldür Show’dan ayrılmasıyla ilgili olarak, oyunculuğunu tek bir karakter ile sınırlandırmak istemediğini ve farklı projelerde de yer almak istediğini ifade etti. çok fazla sosyal medya kullanmayı sevmediğini ifade eden Ecem Erkek, zaman zaman gündelik hayatına ilişkin paylaşımlarda bulunarak sevenlerini şaşırtıyor.

İlkokul yıllarında baleye merak saldığını ifade eden Ecem Erkek, daha sonra kendini tanımaya başladığında ise oyuncu olmak istedi. Ecem Erkek, son olarak Yılmaz Erdoğan’la beraber rol aldığı ‘Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü?’ filmi ile izleyici karşısına çıktı. Oyunculuktaki başarısı ve komik tavırlarıyla birçok kişinin beğenisini kazanan Ecem Erkek’in eski eşi oldukça merak ediliyor.

Ecem Erkek, 2016 yılında kendisi gibi oyuncu olan Yüce Armağan Erkek ile evlendi ancak çift 2020 yılında yollarını ayırdı. Yüce Armağan Erkek, 2017 yılında Ecem Erkek ile beraber Hayat Sırları dizisinde rol aldı. Daha sonra Behzat Ç. İsimli dizide de rol alan Yüce Armağan Erkek, burada Alper karakterine hayat verdi. Ecem Erkek kimdir? Pantene Altın Kelebek Ödülleri ilk kez farklı bir konseptle ekranlara geliyor. 46 yıldır televizyon, müzik ve sanat dünyasının en iyilerini belirleyen Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde en iyi komedi dizisi kadın oyuncusu ödülüne Ecem Erkek layık görüldü. İzleyenler Ecem Erkek’in biyografisini araştırmaya başladı. İşte, Ecem Erkek’in biyografisi ve hayatı. Ecem Erkek 24 Haziran 1989’da Ankara’da dünyaya geldi. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Anasanat Dalı mezunudur. Ecem Erkek, 2006 yılında Ankara Ömer Seyfettin Lisesi’nden mezun olmuştur. Liseyi bitirdikten sonra oyuncu olmaya karar veren Ecem Erkek 2007-2008 yılları arasında Mamak Belediyesi Konservatuvar’ında Tiyatro eğitimi ve 2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Türkçe Topluluğu’nda Diksiyon Eğitimi almıştır. 2009 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu’nda kursiyerlik yapan Ecem Erken sonrasında ise 2010 yılında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Anasanat Dalı bölümünü kazanmış ve 2015 yılında mezun olmuştur. 2017 yılında Hayat Sırları isimli diziyle televizyon dünyasına giriş yapan oyuncu, Güldür Güldür Show’ta halen Naime karakterini canlandırıyor.