Cami’de nikah

Camide nikah töreni sosyal medyanın gündemine oturdu. Hızla sunulan görüntülerde, bir camide dini nikahını yapan çiftin süsledikleri masada müzik ile birlikte pasta kesip, fotoğraf çektirdiği anlar yer aldı.

Yarım milyondan çok izlenen görüntülerdeki çiftin davetliler amacıyla armağanlar de hazırladığı görüldü. Ba’kın bunu yapanlar kim çıktı! Devamı için gorsele dokuu’nun

Camide nikah töreni sosyal medyanın gündemine oturdu. Hızla sunulan görüntülerde, bir camide dini nikahını yapan bir çiftin süsledikleri bir masada müzik ile birlikte pasta kesip, fotoğraf çektirdiği anlar yer aldı. Yarım milyondan çok izlenen görüntülerdeki çiftin davetliler amacıyla armağanlar de hazırladığı görüldü.

Türkiye, genç çiftin camideki nikah törenini konuşuyor. Sosyal medyada büyük münakaşa yaratan görüntülerde genç bir çiftin cami içersinde nikah töreni yapıp pasta kestiği yer alıyor. Görüntüleri sunan kişi, “Bunu gerçekleştirmek amacıyla kimden izin aldınız?” sorusunu yöneltirken, söz hususu organizasyon amacıyla çiftin “İmamla konuştuk, kendisini ikna ettik” açıklamasını yaptığı iddia edildi.

CAMİDE PASTA KESİP, DİNİ NİKAH KIYDILAR Cami içersinde, güllerle süsleme yapılıp, pasta kesip, nikah töreni ve fotoğraf çekimi yapıldığı iddiası sosyal medyada münakaşa yarattı.

DAVETLİLER İÇİN HEDİYELER HAZIRLIK Paylaşılan fotoğraflarda 14 Aralık 2022 tarihinde yapıldığı anlaşılan törenin görüntülerinde dini nikahlarını camide kıyan çift, pasta kesti. Nikah törenine katılan davetliler amacıyla ufak armağanlar hazırlandığı ve özel sipariş edilen pastanın camiye getirildiği görüldü.

“İMAMLA KONUŞTUK, KENDİSİNİ İKNA ETTİK” Konuyla alakalı görüntüleri sunan kişi, “Bunu gerçekleştirmek amacıyla kimden izin aldınız?” sorusuna “İmamla konuştuk, kendisini ikna ettik” yanıtını verdi.