TÜM ANKARALILARI İLGİLENDİRİYOR

Ankaralılar Gece Yarısı Son Dakika Uyarısı Yapıldı.. Ayrıntılar Haberin Detayındadır… HABERİN DEVAMINI OKUMAK İÇİN FOTOĞRAFIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ.

Ankaralılar Gece Yarısı Son Dakika Uyarısı Yapıldı

Ankara Valiliği’nden ‘sıcak hava’ uyarısı: 1-6 Ağustos’a dikkat
Ankara Valiliği, hava sıcaklıklarının 1-6 Ağustos’ta hissedilir derecede yükselmesinin beklendiğini belirterek, Ankaralıları uyardı.

Ankara Valiliği, hava sıcaklıklarındaki artış dolayısıyla kronik rahatsızlığı bulunanlar ile yaşlı ve çocuklar için günün en sıcak saatlerinde dikkatli olunması uyarısında bulundu.

AA’nın haberine göre valilikten yapılan açıklamada, Meteoroloji Genel Müdürlüğü Analiz ve Tahmin Merkezi Ankara Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi verilerine göre, hava sıcaklıklarının 1-6 Ağustos’ta hissedilir derecede yükselmesinin beklendiği belirtildi.

Sıcaklıkların, bu hafta ortasından itibaren Ankara genelinde artarak, gelecek hafta başına kadar 4 ila 8 derece üzerine çıkmasının beklenildiği bildirilen açıklamada, “Sıcak hava dalgası nedeniyle kronik rahatsızlığı olanların, yaşlıların ve çocukların, 1- 6 Ağustos 2023 tarihleri süresince günün en sıcak saatleri olan 11.00 ile 16.00 arasında dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir” uyarısı yapıldı. (HABER MERKEZİ)