İşte Seda Sayan’ın muhteşem evi…

Ünlü şarkıcı Seda Sayan, geçtiğimiz yıl kendisinden 25 yaş küçük meslektaşı Çağlar Ökten ile nikah masasına oturdu. Herkesin ilişkilerine kısa sürer gözüyle baktığı çift sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündem oluyor.Her fırsatta eşine olan aşkını dile getiren Seda Sayan bu defa 4 milyon dolarlık villasıyla sosyal medyayı salladı. Ünlü ismin lüks villasını görenler gözlerini alamadı. Estetik ameliyatları, özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Seda Sayan bu kez 4 milyon dolarlık villasıyla konuşuluyor. Çağlar Ökten ve Seda Sayan’ın aşk yuvasını görenler hayran kaldı.Daha önce oğluna aldığı lüks daire ile adından söz ettiren Sayan, sosyal medya hesabı Instagram’dan yeni evini takipçileriyle paylaşmıştı. Her yeri zevkle döşenmiş olan lüks ev sosyal medyayı salladı.Türkiye’nin emlak zengini sanatçıları arasında sayılan Seda Sayan evlendikten sonra Gayrettepe’den Boğaz’a taşındı.Villayı komple yenileyen ve çatısı dahil her yerine tadilat yaptıran Seda Sayan’ın, inşaat biter bitmez Gayrettepe’deki evinden buraya taşındığı söyleniyor.Seda Sayan, geçen yıl kendisinden 25 yaş küçük meslektaşı Çağlar Ökten ile sürpriz bir şekilde dünyaevine girmişti.Oğlu Oğulcan Engin’in katılmadığı düğün olay yaratmış, magazin gündemine damga vurmuştu. Mutlu birliktelikleriyle göz dolduran çift, sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlar ile sık sık adlarından söz ettiriyor.Herkesin ilişkilerine kısa sürer gözüyle baktığı çift, geçen günlerde evliliklerinde 1. yılı doldurdu.

Mutlu birliktelikleriyle göz dolduran çift, sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlar ile sık sık adlarından söz ettiriyor.

Son olarak Seda Sayan sosyal medyadan yaptığı paylaşımla tüm dikkatleri üzerine çekti.Seda Sayan, genç eşi Çağlar Ökten ile çektirdiği bu tatil pozunu ‘Sevgilim’ diyerek paylaştı.

ikiliye, sosyal medyadan “Aşk en çok size yakışıyor”, “Sonsuza dek sürsün bu sevginiz”, “Rabbim bir ömür daim etsin mutluluğunuzu” yorumları yağdı.

KAVGA İDDİASI OLAY OLMUŞTU Seda Sayan ile Çağlar Ökten, geçen aylarda ise kavga ettikleri iddialarıyla gündeme gelmişti. Çıkan kavgada Ökten’in evin camını kırdığı, güvenlik amacıyla barikat kurduğu öne sürülmüştü.Seda Sayan, sosyal medyada hızla yayılan dedikodulara ‘2. Sayfa’ programında cevap vermişti. Olayın perde arkasını anlatan Sayan, şunları söylemişti:

“Biz hafta sonu Hatay’daydık, dönmemiz akşam dokuzu buldu. Valizleri yerleştirdiğimiz odaya girdim bir baktım evin camı patlamış… Hemen odaya Çağlar’ı çağırdım, ‘Nazara bak, koca balkon camı patlamış’ demişti.